نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجلاس روسای دانشگاه ها مراکز اموزش عالی پژوهشی و فناوری سراسر کشور

اجلاس روسای دانشگاه ها مراکز اموزش عالی پژوهشی و فناوری سراسر کشور


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

به گزارش اداره‌ کل روابط وزارت علوم، در آخرین روز اجلاس روسای دانشگاه‌های کشور در مجتمع عصر انقلاب سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، آیین تجلیل از اعضای بنیادهای خیّرین برتر در پنچ دانشگاه کشور با حضور دکتر زلفی‌گل وزیر علوم، دکتر سلیمانی قائم مقام وزیر علوم، دکتر مصطفی زمانیان دبیر ستاد خیّرین وزارت علوم و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.

در این آیین، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اهداء لوح تقدیر از اعضای هیئت مؤسس، هیئت امناء، هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه‌های کاشان، یزد، تهران، فردوسی مشهد و دانشگاه تربت حیدریه به عنوان دانشگاه برتر در حوزه خیّرین تقدیر و تشکر کرد.

در لوح قدردانی دکتر زلفی‌گل خطاب به خیّرین برتر آمده است: رشد و بالندگی نسل جوان کشور مدیون نیک‌اندیشانی است که با حمایت از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، به عنوان توسعه پایدار، موجبات کمک به ارتقاء سطح این مراکز علمی و استراتژیک گردیده اند.

وزیر علوم ادامه داده است: بدون تردید خدمات صادقانه خیرین از نیازهای کشور علاوه بر تاثیرات ملموس و رضای الهی، موجب اعتلای جو معنوی و ارتقای روح همبستگی و سرمایه اجتماعی خواهد شد.

دکتر زلفی گل در پایان افزوده است: به پاس نیت و کمک های خیرخواهانه دست اندرکاران و همراهان شما، مراتب سپاس خود را از آن بنیاد ابراز داشته و از درگاه ایزدمنان توفیق و قبولی اعمال صالح و تداوم سایه حضور خیرین عزیز و خانواده ایشان که سرمایه خود را صرف توسعه زیرساخت های علم و فناوری می نمایند، را برای خدمت به جامعه علمی کشور خواستارم.